Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Rrapo Hekali / KODRA E DIELLIT

Rr Rrapo Hekali, Kodra e Diellit,
Tirane, Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 607
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 102 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament   2+1 Ne Shitje Rr. Rrapo Hekali / Kodra e Diellit

📍  Rr. Rrapo Hekali / Kodra e Diellit

📐 Sip. 102 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie.

💶  95,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri (pa ashensor) , i organizuar  ne Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 2 Ballkone te bollshme.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe pozicionimi ne katin e gjashte favorizon ndricim natyral per gjate gjithe dites.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩[email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: No