Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Ish Parku Autobuzave

Rruga e Kavajes / Ish Parku Autobuzave, Ish Parku Autobuzave,
Albania
155,000€ For Sale
Apartament
  • 1254
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110.9 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Ish Parku Autobuzave

📍 Rruga e Kavajes / Ish Parku Autobuzave

📐Sip. 110.9 m2

🧭  Orientim Lindje

💶  155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje objekti te ri bashkekohor te sapo perfunduar, i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (nje prej te cileve eshte me dritare) dhe Ballkon i bollshem.

Godinë banimi dhe shërbimi 5,8,9 dhe 2 kate parkim nëntoke. Ambiente banimi dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, ambjente sportive, dyqane etj.

📋 Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes