Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Muhamet Deliu / Fresku

Rruga Muhamet Deliu, Fresku,
Albania
89,000€ For Sale
Apartament
  • 830
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 131 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje / Prane Restorant Fresku

📍 Rr. Muhamet Deliu / Fresku

📐 Sip. 131 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 89.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje objekti relativisht te ri me ashensor , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, pasi zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999

📩  [email protected]

Home Details

No additional information.