Loading map...

OKAZION!!! Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Muhamed Deliu / Fresk

Fresk, rruga Muhamed Deliu,
Tirane, 1001, Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 321
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK. RR. MUHAMED DELIU / FRESK
📍 Rr. Muhamed Deliu / Fresk
📐 Sip. 200 m2
🧭 Orientim i favorshem
💶 130.000 Euro
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati me ashensor te mireadministruar, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje, Kuzhine e Vecuar, Oxhak, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Ballkon te bollshem dhe Verande.

Apartamenti ka planimetri te rregullt me nje lartesi prej 4,5 metra, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi perfekte banimi gjithashtu dhe investimi, mundesi ndarje ne dy ose tre Apartamente.
_______
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Stories: 8
Room Count: 3
Parking Spaces: no