Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “TIRANA GARDEN BUILDING”

Rruga e Kavajes, Tirana Garden Building,
Tirane, Tirana 1001, Albania
227,000€ For Sale
Apartament
  • 110
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 159 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍 Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9

🧭 Orientim Jug – Lindje

📐Sip. 159 m2

💶 227.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kat optimal te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  3 Dhoma Gjumi, Depo, 2 Tualete  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Lindje jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ky  Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7, 300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale, 4 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.