Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Jordan Misja / Prane Bulevardit te Ri

Rr. Jordan Misja, Prane Bulevardit te Ri,
Tirane, Albania
125,000€ For Sale
Apartament
  • 964
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 124 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 3+1 tek Rr. Jordan Misja / Prane Bulevardit te Ri

📍Rr. Jordan Misja/ Prane Bulevardit te Ri

📐 Sip. 124 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt.

💶  125.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim, te nje kompleksi relativisht te ri i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine te vecuar, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete  dhe Ballkon te bollshem.

Mundesi shume e mire banimi edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes