Loading map...

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE RR. ELBASANIT / PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”

Rruga e Elbasanit, Stadiumi “Air Albania”,
Tirane, Tirana 1001, Albania
250,000€ For Sale
Apartament
  • 439
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 Ne Shitje tek Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

📍 Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

📐 Sip. 115 m2

🧭 Orientim i favorshem

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  250.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti relativisht te ri me ashensor dhe shume mire te administruar,  me nje location perfekt, siguri maksimale dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete(njeri me dritare) dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 3827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.