Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. e Kavajes / Prane Globe

Rr e Kavajes, Rr. e Kavajes,
Tirane, Albania
120,000€ For Sale
Apartament
  • 1094
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 147 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 3+1 tek Rr. e Kavajes / Prane Globe

📍Rr. e Kavajes / Prane Globe

📐 Sip. 147 m2

🧭 Orientim Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  120.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, ne nje kompleks ne rrugen e Kavajes, i organizuar ne Dhome Ndenje te bollshme, kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim shum te mire dhe akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi ne zone ka kerkese te larte per qiramarje.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes