Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Dora Distria / Prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”/Gardes

Rruga Dora Distria, Prane Gjimnazit "Petro Nini Luarasi",
Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 319
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 155.3 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Dora Distria / Prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”/Gardes

📍 Rr. Dora Distria / Prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”

📐Sip totale. 155.3 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

💶 180.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti ekzistues pa ashensor. I organizuar  ne Dhome Ndenje +Kuzhine , 3 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon i bollshem.

Mundesi shume e mire banimi gjithashtu investimi pasi zona eshte nga me te kerkuarat ne Tirane, ka kerkese te larte per qira dhe ofron te gjitha fasiletet.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES