Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Kompleksi Fiori Di Bosco

Rruga e Don Bosko, Don Bosko,
Tirane, Tirana 1001, Albania
205,000€ For Sale
Apartament
  • 451
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 150 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Fiori Di Bosco

 📍 Rr. Don Bosko / Kompleksi Fiori Di Bosco

📐 Sip. 150 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

💶  205.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje kompleksi te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e Vecuar, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti eshte i arreduar me nje standart teper te larte, mobilim  modern dhe pajisje elektroshtepiake cilesore, Parket AC 5, Oxhak Elektrik, Sistem Kondicionimi ne cdo dhome, Punime Gipsi Ekstra si dhe Sistem Paneli Diellor.

Rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane, Vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme, Hidrosanitare të inkasuara në mur si dhe dy ashensor per cdo shkalle.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.