Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Babë Rexha / Prane Globe

Rr. Babë Rexha, Prane Globe,
Tirane, Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 781
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 118 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Babë Rexha / Prane Globe

📍 Rr. Babë Rexha / Prane Globe

📐Sip totale. 118 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

💶 130.000Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te viteve 2000 pa ashensor. I organizuar  ne Dhome Ndenje +Kuzhine , 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti eshte i arreduar me nje standart teper te larte, mobilim  modern dhe paisje elektroshtepiake cilesore, Sistem Kondicionimi(chiller) ne cdo dhome si dhe Punime Gipsi Ekstra.

Mundesi e mire investimi pasi zona ka kerkese te larte per qira dhe ofron te gjitha fasiletet.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES