Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / “Kontakt”

Rruga Ali Demi/ "Kontakt", "Kontakt" / Mngalem 21,
Albania
113,000€ For Sale
Apartament
  • 896
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 156.8 sq m
Greta Grembi
Greta Grembi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 Ne Shitje tek Rr. Ali Demi / “KONTAKT”

📍 Rruga Ali Demi / “Kontakt” / Mangalem 21

📐 Sip. 156.8m²

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Dokumentacion i regullt pronesie, HIPOTEKE

💶 113.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem .

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt dhe orientimi  i favorshem ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693469599
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.