Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. 5 MAJI / Prane “Concord Center”

Rruga 5 Maji, 5 Maji / prane "Concord Center",
Albania, Albania
113,500€ For Sale
Apartament
  • 957
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 129 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1  Ne Shitje Tek Rr. 5 MAJI / Prane “Concord Center”

📍   Rr. 5 Maji  / prane “Concord Center”

📐 Sip. 129 m2

🧭 Orientim Veri – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt.

💶  113.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje dhe Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare)  dhe Ballkon te bollshem.

Mundesi shume e mire banimi edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.