Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rezidenca “LONG HILL”

Rezidenca "LONG HILL", Rezidenca “LONG HILL”,
Albania
280,000€ For Sale
Apartament
  • 923
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 255 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 tek Rezidenca “LONG HILL”

📍Rezidenca “LONG HILL”

📐Sip. 128m2

🌴Sip. Oborri 127m2

💶280 000 Euro

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje te bollshme dhe kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe nje studio.

Oborr i bollshem prej 127m2 i gjelberuar dhe me fushepamje te gjelber.

Fasadat janë dekorative dhe funksionale, me sistem kapot me trashësi 31 cm. Sistemet e dyerve dhe dritareve janë me veshje alumin, të parametrave bashkëkohor dhe i përgjigjen kërkesave të projektit si në pamje ashtu edhe në specifikime teknike të parametrave termik. Dritaret janë dopio xham.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.