Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Prane LSI / Ish – BLLOKU

Rruga Moskat, Ish - Blloku,
Tirane, Tirana 1001, Albania
300,000€ For Sale
Apartament
  • 390
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 142.56 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Prane LSI / Ish – BLLOKU

📍Rruga Moskat / Prane LSI / Ish – Blloku

📐Sip. 142.56 m2

🧭  Orientim Veri – Perendim – Jug

💶 300.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje objekti te ri bashkekohor ne proces ndertimi, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete me dritare, Ballkon i bollshem dhe Depo.

Godine Banimi e pozicionuar në zonën më elitare të Tiranës është projektuar me shkallëzime në 3, 4, 5, 6, 7, 8 dhe 9 kate dhe 2 kate nëntokë.Veshja me fasadë të ventiluar i siguron objektit një varg avantazhesh përfshirë ruajtjen e temperaturës dhe parandalimin e lagështisë. Rëndësi i është kushtuar dhe rrjetit të aspirimit dhe kondicionimit duke i bërë aspirimin e kuzhinave me linjë të veçantë për çdo apartament dhe sistemi i ngrohje ftohje është me sistem multijet.

Apartamentet kanë akses të veçantë nga ambientet e shërbimit. Për shkak të gjerësisë së vogël të objektit orientimi të jetë ne tre drejtime duke  mundësuar vetilim të terthorte dhe dritë të bollshme.

📋 Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.