Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Liqeni i Thate / Rruga Hamdi Sina

Rruga Hamdi Sina, Tirana,
Tirane, Albania
230,000€ For Sale
Apartament
  • 360
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 133 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Liqeni i Thate / Rruga Hamdi Sina

📍Rruga Hamdi Sina

📐Sip. 133 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 230.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti te mireadministruar me dy ashensore.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe ballkon i bollshem .

Vendndodhja e apartamentit mundeson pamje nga Liqeni i Thate dhe ai Artificial .

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 25 40

Home Details

No additional information.