Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Liqeni i Thate / Prane “Radisson Collection Hotel”

Liqeni i Thate, Prane "Radisson Collection Hotel", Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 431
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 108 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Liqeni i Thate / Prane “Radisson Collection Hotel”

📍 Liqeni i Thate / Prane “Radisson Collection Hotel”

📐 Sip. 108 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  180.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, te nje objekti  relativisht te ri me ashensore dhe shume mire te administruar, mbikeqyrje nga kamerat 24 ore, qetesi dhe siguri, ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i sapo investuar ne cdo detaj dhe eshte i arreduar me standarte teper te larte.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.