Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Liqeni Artificial / Lake View Residence

Liqeni Artificial / Lake View Residence, Liqeni Artificial / Lake View Residence,
Albania
264,000€ For Sale
Apartament
  • 1104
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 161.61 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Liqeni Artificial / Lake View Residence

📍 Liqeni Artificial / Lake View Residence

📐Sip. 161.61 m2

💶 264 000 Euro

🧭 Orientim Jug Lindje

Apartamenti ndodhet ne kat 4 te nje objekti te ri ne perfundim, tek godina C.  Organizohet ne: Sallon + Kuzhine, Korridor qe ben ndarjen e zones se dites me te nates, 3 Dhoma Gjumi ( dhoma matrimoniale eshte me tualet ne dhome ) dhe Tualet dite me dritare dhe te gjithe ambjentet e apartamentit kane dalje ne ballkon.

Orientimi eshte Jug-Lindje qe i mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites, pamja e apartamentit eshte e lire per nga Liqeni Artificial dhe pjesa e natyres.

Rezidenca eshte nje nder me ekskluzivet ne Tirane, me cilesine me te larte te ndertimit dhe e konceptuar sipas nje modeli modern arkitekturor.

Objekti ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, dyqane etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.