Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | “Lakeland Residence” / Liqeni Farkes

LakeLand Residence, Liqeni Farkes,
Albania
205,000€ For Sale
Apartament
  • 1614
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 151.7 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+2 “Lakeland” Residence

📍 Liqeni Farkes / Lakeland Residence

📐  Sip. 151.7 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  205 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje objekti qe eshte pjese e nje residence me lokacion perfekt prane rrugeve kryesore lidhese te qytetit dhe shume prane Liqenit te Farkes. Organizohet ne Dhome Ndenje te bollshme, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe 2 Ballkone.

Rezidenca ofron siguri, pishine per rezidentet ,hapesira te gjelberuara dhe shplodhese.
•Cilesi e larte ndertimi dhe me sistem elektrik, hidraulik te teknologjise se larte me vetrata termike dopio xham.
• Muret ndarese te brendshme jane realizuar me tulle te lehte e cila sherben per termoizolim dhe eleminimin e zhurmave.
_________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.