Loading map...

Apartament 3+1 | Ne shitje | Komuna Parisit / Rr. Sulejman Delvina

Rr. Sulejman Delvina, Rr. Sulejman Delvina,
Albania
145 000 For Sale
Apartament
  • 1346
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 132 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne shitje |Komuna Parisit / Rr. Sulejman Delvina

📍 Komuna Parisit/ Rr. Sulejman Delvina

📐 Sip. 132 m2

💶  145 000 Euro

🧭 Orientim i favorshem

📜 Dokumentacion i regullt pronesie .

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 ( jo i fundit) te nje objekti relativisht te Ri ,  i organizuar ne  3 Dhoma gjumi, 1 Dhome ndenje , Kuzhine e vecuar  dhe  2 Tualete nga te cilet njeri eshte me  dritare si dhe ballkon i bollshem me fushpamje te lire .

Apartamenti eshte rikonstruktuar dhe i investuar (Sistem Elektrik,Sistem Hidraulik ) .

Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes