Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Rr.Medar Shtylla

Komuna Parisit / Rr.Medar Shtylla, Komuna Parisit / Rr.Medar Shtylla,
Albania
149,000€ For Sale
Apartament
  • 1026
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 136 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne shitje | Komuna e Parisit / Rr.Medar Shtylla

📍 Komuna  e Parisit / Rr.Medar Shtylla

📐 Sip. 132 m2

💶  149,000 Euro

🧭 Orientimi Perendim

📜 Dokumentacion i regullt pronesie .

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 ( jo i fundit) te nje objekti relativisht te Ri ,  i organizuar ne  3 Dhoma Gjumi, 1 Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar  dhe  2 Tualete nga te cilet njeri eshte me  dritare si dhe ballkon i bollshem me fushpamje te lire .

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i investuar .

Mundesi shume e mire investimi pasi mund te ndahet ne 2 apartamente.

Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes