Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Kompleksi Dinamo / Prane Komunes se Parisit

Rruga Liman Kaba, Kompleksi Dinamo,
Tirane, Tirana 1001, Albania
350,000€ For Sale
Apartament
  • 1035
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 200 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+3 Ne Shitje Tek Kompleksi Dinamo / Prane Komunes se Parisit

📍 Rr. Liman Kaba / Kompleksi Dinamo / Parku Olimpik

📐 Sip. Total 200 m2

🧭 Orientim i favorshem

🧭  Zone Premium

🚗 Post Parkimi i perfshire

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  350 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri me ashensor dhe shume mire te administruar,  me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine e vecuar, 3 Dhoma Gjumi, 3 Tualete, Ballkon te bollshem dhe Verande (40 m2) me fushepamje te lire.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart dhe cilesi te larte arredimi dhe ka nje organizim perfekt te hapesirave.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.