Loading map...

Apartament 3+1 | Ne shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rr. Abedin Rexha

Rr. Abedin Rexha,
Tirana,Albania, 1001, Albania
110 000 For Sale
Apartament
  • 1048
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 93 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rr. Abedin Rexha

📍  Rr. Abedin Rexha / Ish Fusha Aviacioni

📐 Sip. 93 m2 (NETO)

💶  110 000 Euro

🧭 Orientim i favorshem

📜 Dokumentacion i regullt pronesie .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti relativisht te Ri ,  i organizuar ne  3 Dhoma gjumi, 1 Dhome ndenje , Kuzhine e vecuar  dhe  Tualet me dritare .

Apartamenti eshte rikonstruktuar dhe i investuar (Sistem Elektrik,Sistem Hidraulik ) .

Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES