Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
110 500 For Sale
Apartament
  • 493
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 138 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 +2 + VERANDE NË SHITJE TEK  RESIDENCA “TURDIU” / ISH FUSHA AVIACIONIT

📍Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 138 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 110 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8  i organizuar ne: Korridor, Sallon me dalje ne ballkon, 3 Dhoma gjumi ( njera me tualet brenda ), 2 Tualete, Verande.

Cilesi e larte ndertimi, 3 ashensora ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve, ne Tetor pallati behet i banueshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes