Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Shkolles “Vaçe Zela”

Rruga e Elbasanit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
99,500€ For Sale
Apartament
  • 75
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 113.2 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 Ne Shitje ne Don Bosko / Prane Shkolles “Vaçe Zela”

 📍 Rr. Don Bosko / Prane Shkolles “Vaçe Zela”

📐 Sip. 113.2 m2

🧭 Orientim Lindje

💶  99.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje kompleksi te ri ne Faze Ndertimi, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare, rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane, Vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme, Hidrosanitare të inkasuara në mur si dhe dy ashensor per cdo shkalle.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 22
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.