Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane “Fiori di bosco”

Rruga Don Bosko, prane fiori di bosco,
Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 1401
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 240 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NË SHITJE TEK  DON BOSKO / PRANE ” FIORI DI BOSCO”

📍 Rruga Don Bosko

📐 Sip. 240 m2

🧭 Orientim Lindje-Jug-Perendim

💶 180 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.