Loading map...

Apartament 3+1 Me Qira tek Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

Rr.Abdi Toptani, “Torre Drin”,
tirane, Albania
2,000€ per month For Rent
Apartament
  • 515
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 197 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 Me Qira tek Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

📍 Rruga Abdi Toptani

📐  Sip. 197 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  2000 Euro /Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 -te nje pallati shume mire te administruar, i organizuar ne : Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi(njera prej tyre me tualet), Koridor shperndares, 2 Tualete njeri me ndricim dhe ajrosje natyrale dhe Balkon te bollshem.

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjithe paisjet funksionale. Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

 

Home Details

Balcony: YES