Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Tek Liqeni i Thate / Kompleksi “Colombo”

Liqeni i Thate / Komleksi Colombo, Liqeni i Thate,
Albania
530€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1904
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 142 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Jepet me Qira Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate

📍Rr. Liqeni i Thate, Kompleksi Kolombo

💶  530€ / Muaj

📐  Sip. 142 m2

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, I organizuar ne dhome ndenje,  3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 3 ballkone.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.