Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Sami Frasheri / Prane Shkolles “11 Janari”

Rruga Sami Frasheri, Bllok,
Tirane, Tirana 1001, Albania
2,200€ Per Month For Rent
Apartament
  • 301
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 175 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Me Qira | Sami Frasheri / Prane Shkolles “11 Janari”

📍Rr. Sami Frasheri / Prane Shkolles “11 Janari”

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 175 m2

💶  2200 euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, ne nje nder objektet me te mire-administruar te zones, i organizuar ne 2 Ambjente Ndenje, Kuzhine e vecuar,  3 Dhoma gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, ofron privatesi pasi objekti ka vetem dy hyrje ne kat si dhe hapsirat jane teper te bollshme ne secilin ambjent.

Gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.