Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Vaso Pasha / Prane “Fakultetit te Drejtesise” / Bllok

Rruga Vaso Pasha, Bllok,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,700€ Per Month For Rent
Apartament
  • 623
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 135 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr.Vaso Pasha / Prane “Fakultetit te Drejtesise” / Bllok

📍 Rr. Vaso Pasha / Prane “Fakultetit te Drejtesise” / Bllok

🧭 Orientim i favorshem

📐 Sip. 135 m2

🚗 2 Poste Parkimi

💶 1700 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, te nje objekti  relativisht te ri me 2 ashensore ne kat dhe shume mire te mireadministruar, mbikeqyrje nga kamerat 24 ore, qetesi dhe siguri, ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  3 Dhoma Gjumi,  2 Tualete me dritare dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.