Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane LSI

Rr. Sami Frasheri, Rr. Sami Frasheri,
Albania
850€ Per month For Rent
Apartament
  • 751
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 157 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane LSI

📍  Rr. Sami Frasheri / Prane LSI

📐 Sip. 157 m2

🧭  Lindje-Jug-Perendim

💶  850  Euro/Muaj ( i perfshire 1 post parkimi).

Apartamenti ndodhet ne katin  e 6 banimi  te nje pallati te ri, i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Kuzhine e  vecuar , 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete (nje me dritare) dhe 2 Ballkone .

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira, arredim bashkohore, akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.