Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

Rruga Sami Frasheri, Kompleksi Nobis,
Albania, Albania
2,000€ per month For Rent
Apartament
  • 857
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 190 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 me Qira tek Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

📍Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

🧭 Orientim  i Favorshem

📐  Sip. 190 m2

💶  2,000 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mire-administruar ne Tirane me 2 ashensore ne kat, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar,  3 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe nje ballkon te bollshem.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.