Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Panorama / Tek Ish-Hipoteka

Rruga Panorama, Ish-Hipoteka,
Albania
700€ For Rent
Apartament
  • 1307
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 140 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 me Qira tek Kompleksi Panorama

📍Rr. Panorama /  Kompleksi Panorama

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 140 m2

💶  700 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mire-administruar te zones tek Kompleksi Panorama, i organizuar ne Dhome Ndenje,  3 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe 2 ballkone.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.