Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Dibres / Prane 9-kateshet

Rr. Dibres, Prane Nente kateshet,
Tirane, Albania
1,000€ for month For Rent
Apartament
  • 735
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 145 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Dibres / Prane 9-kateshet

 📍    Rr. Dibres

📐   Sip. 145 m2 (neto)

🧭  Orientimi i  favorshem

💶  1.000 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati shume mire te administruar, i organizuar ne : Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi(njera prej tyre me tualet), Koridor shperndares, 2 Tualete njeri me ndricim dhe ajrosje natyrale. Gjithashtu  cdo dhome e apartamentit ka dalje ne ballkon individual.

Apartamenti eshte i investuar totalisht (termoizolim, parketi dru masiv, oxhaku modern), i pabanuar me pare si dhe ofrohet totalisht i mobiluar .

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes