Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Kopshti Zoologjik

Rruga Alla, Liqeni i Thate, Tirana,
Tirane, Albania
600€ per month For Rent
Apartament
  • 358
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

📍Rruga Alla / Kopshti Zoologjik

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 130 m2

💶 600 euro/muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te ne nje pallati te ri me ashensor, ne nje prej zonat me te mira te Tiranes.

Apartamenti ka nje  planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje , Ambient  Gatimi, 3 Dhoma gjumi dhe 2 Tualete .

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.