Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Kopshti Zoologjik / Rr. Haxhi Brari

Rruga Haxhi Brari, Kopshti Zoologjik,
Tirane, Tirana 1001, Albania
500€ Per Month For Rent
Apartament
  • 599
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 130 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 me Qira tek Rr. Haxhi Brari / Kopshti Zoologjik

 📍 Rr. Haxhi Brari / Kopshti Zoologjik

📐 Sip. 130 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  500 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje pallati shume mire te administruar dhe me ashensor, i organizuar ne : Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, Koridor shperndares, 3 Tualete (2 nga te cilet me ajrosje natyrale).

Gjithashtu  cdo dhome e apartamentit ka dalje ne ballkon individual.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar .

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.