Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Ish Blloku / “Sheshi Willson”

Rr. Sami Frasheri, Ish Bllok,
Tirana,Albania, 1001, Albania
700€ Per month For Rent
Apartament
  • 819
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Me Qira | Ish Blloku / “Sheshi Willson”

📍  Ish Blloku / Sheshi Willson

📐 Sip. 85 m2

💶  700 Euro

📜 Dokumentacion i regullt pronesie .

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti ekzistues ,  i organizuar ne  2 Dhoma gjumi, 1 Dhome ndenje , Kuzhine e vecuar  , 1 Tualet me dritare .

Aparamenti ka nje lokacion perfekt , organizimi i ambienteve te jep mundesine per ta shfrytezuar per biznese te natyrave te ndryshme si: Dentist, Laborator Dentar/Analizash, Studio Avokatie, Arkitekt etj.

Fasada e jashtme mund te perdoret dhe per reklamime .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.