Loading map...

Apartament 3+1 +2 + Garazh | Ne Shitje | Don Bosko / Te Shkolla ”Qazim Turdiu”

Don Bosko,
Albania
100 000 For Sale
Apartament
  • 441
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 109 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 3+1 +2 tek Rr. Don Bosko / Te Shkolla ”Qazim Turdiu”

📍Rr. Don Bosko / Shkolla ”Qazim Turdiu”

📐 Sip. totale 109 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  100 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te  nje objekti relativisht te ri , i organizuar ne Korridor hyrje, Dhome ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi ( njera dhome e modifikuar), 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, plotesisht i investuar me parket, instalime cilesore, kuzhine dhe mobilje te reja. Ka dhe sistem me kaldaje funksionale.

KA DHE NJE GARAZH TE MBYLLUR ME SIP 29 M2. ( me certifikate pronesie ).

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes