Loading map...

Apartament 2+1+Post Parkimi | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “DOWNTOWN ONE”

Rruga e Elbasanit, "DOWNTOWN ONE",
Tirane, Tirana 1001, Albania
560,000€ For Sale
Apartament
  • 1011
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 146.3+Post Parkimi sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+Post Parkimi | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “DOWNTOWN ONE”

📍 Rr. Elbasanit / “DOWNTOWN ONE”

📐 Sip. 146.3 m2

🧭 Orientim i Jug – Lindje

🧭  Zone Premium

🚗 Post Parkimi i perfshire ne cmim

💶 560.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 19-te te nje objekti PREMIUM ELITAR te sapo perfunduar, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Garderobe, Depo/Lavanderi, 2 Tualete dhe Ballkon me fushepamje te lire.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Lindje i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate te gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.