Loading map...

Apartament 2+1+Oborr | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / “NEXT TO VALA MAR”

Hamallaj, Next to Vala Mar,
Tirane, Tirana 1001, Albania
169,000€ For Sale
Apartament
  • 112
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 95.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / “NEXT TO VALA MAR”

📍 Gjiri Lalzit / “NEXT TO VALA MAR”

📐 Sip.Apartamentit  95.5 m2 & Sip. Oborri 120 m2

🚗  Post Parkimi ne Katin -1.

🧭 Orientimi i  favorshem

💶 169,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i rrethuar nga nje oborr ne perdorim dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Verande te bollshme

Rezidenca “NEXT TO VALA MAR” nderthuret nga ndertimet e një grupi vilash dhe apartamentesh bashkëkohore me akses direkt drejt detit dhe me një hapësirë ujore për mjetet lundruese që përshkon gjithë kompleksin, Aquapark Gjigand, Kende Lojrash,  .

Resorti do te ofroje sherbime me 5 yje,duke e bere ate nje nga destinacionet turistike me te deshirueshem ne Mesdheun Lindor.

I gjithe kompleksi ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.