Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shtije | Gjiri i Lalzit / “NEXT TO VALA MAR”

Hamallaj, Next to Vala Mar, Durrës,
Tirane, Tirana 1001, Albania
137,000€ For Sale
Apartament
  • 668
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70+116.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Gjiri i Lalzit / “NEXT TO VALA MAR”

📍 Gjiri Lalzit / “NEXT TO VALA MAR”

📐 Sip. Apartamenti 70 m2 & Sip. Oborri 116.5 m2

🧭 Favorable Orientation

💶 137,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i rrethuar nga nje oborr ne perdorim dhe eshte i organizuar ne Sallon + Kuzhine,  Dhome Gjumi, Tualete dhe Verande te bollshme.

Rezidenca “NEXT TO VALA MAR” është ndërtuar nga ndërtimi i një grupi vilash dhe apartamentesh bashkëkohore me dalje direkt në det dhe me një hapësirë ujore për mjetet ujore që përshkon të gjithë kompleksin, Aquapark Gjigand, Kende Jorajesh, .

Resorti do të ofrojë shërbime me 5 yje, duke e bërë atë një nga destinacionet turistike më të dëshirueshme në Mesdheun Lindor.

I gjithë kompleksi ofron siguri të lartë dhe mbikëqyrje 24/7 me kamera.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.