Loading map...

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK RR. KOMUNA E PARISIT / PRANE KIKA 1

RR. KOMUNA E PARISIT / PRANE KIKA 1, RR. KOMUNA E PARISIT / PRANE KIKA 1,
Albania
161,000€ For Sale
Apartament
  • 781
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 129 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK RR. KOMUNA E PARISIT / PRANE KIKA 1

📍 Rr. Komuna e Parisit / Prane KIKA 1

📐 Sip. 129 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  161.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati relativisht te ri (2007) me ashensor, i organizuar ne korridor te bollshem shperndares, Ambient Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi, Garderobe, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet totalisht i RESTAURUAR.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 5588034
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.