Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje |Rr. Zallit / Prane Universitetit “Marin Barleti” / Selite

Rr. Zallit / Selite, Kodra e Diellit,
Tirana,Albania, 1001, Albania
97,000€ For Sale
Apartament
  • 972
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 97 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje |Rr. Zallit / Prane Universitetit “Marin Barleti”

📍 Rruga Zallit / Prane Universitetit “Marin Barleti” / Ne hyrje te Selites

📐 Sip. 97 m²

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Dokumentacion te rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 97 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (nga te cilet njeri me dritare) dhe 2 Ballkone te bollshme.

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem jug-lindje qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes