Loading map...

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje |Rr. Xhanfize Keko / Tek Oxhaku.

Rr. 5 Maji, Oxhaku,
Tirana,Albania, 1001, Albania
90 000 For Sale
Apartament
  • 1843
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 106 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje |Rr. Xhanfize Keko / Tek Oxhaku.

📍 Rruga Xhanfize Keko

📐 Sip. 106 m²

🧭 Orientim Jug – Lindje

💶 90 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri , me ashensor , i organizuar ne Dhome ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete  dhe 1 Ballkon i bollshem .

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem jug-lindje qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Elevator: Yes