Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / Condor Center

Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajes,
Albania
105,000€ For Sale
Apartament
  • 1487
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 116 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Rr.Kavajes /  Condor Center

📍Rr. Kavajes /  Condor Center

📐Sip. 116 m2

🧭 Orientimi Veri – Perendim

💶 105 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, me planimetri te rregullt, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualet, dhe 2 Ballkone.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.