Loading map...

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje |Rr. Isuf Elezi / Blloku Vasil Shanto

Rruga Isuf Elezi, Rruga Isuf Elezi,
Tirane, Albania
111 000 For Sale
Apartament
  • 2051
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 107 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje |Rr. Isuf Elezi / Blloku Vasil Shanto

📍 Rruga Isuf Elezi

📐 Sip. 107 m²

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Dokumentacin i regullt pronesie

🧭  Zone Premium

💶 111 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te (jo i fundit) nje pallati relativisht te ri , me ashensor , i organizuar ne Dhome ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (nga te cilet njeri me dritare) dhe  Ballkon i bollshem(fushpamje te lire).

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem jug-lindje qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Lokacioni i apartamentit perben avantazh pasi eshte nje zone qe te ofron qetesi si dhe dalje direkte ne autostraden Tirane-Elbasan si dhe gjithe zonat elitare te Tiranes.

Apartamenti eshte i investuar dhe shitet  i mobiluar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes