Loading map...

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje | Kompleksi Xhura

Rruga Xhanfize Keko,
Tirane, Albania
138,000€ For Sale
Apartament
  • 3195
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI XHURA 

📍 Rr. Xhanfize Keko / Kompleksi Xhura

📐 Sip. 105 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje .

📜 Me dokumentacion të rregullt HIPOTEKOR.

💶  138.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje Pallati  te ri (kompleksi xhura), me ashensor, i organizuar ne 2 dhoma Gjumi, sallon te bollshem , 2 tualete (nje nga te cilet me dritare) dhe 1 ballkon me pamje te lire .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ne apartament jane kryer punime shume cilesore , muret e jashtem jane me termoizolim , tavane prej gipsi me material izolues per te eleminuar zhurmat.

Element shtese edhe te dritaret per te eleminuar zhurmat nga jashte , gjithashtu parket cilesor dhe sistem kondicionimi ne te gjitha dhomat.

Mundesi shume e mire banimi pasi zona te ofron fasilitete dhe sherbime te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes