Loading map...

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje | Ish Blloku / Prane “Juvenilja”

Rruga Sami Frasheri, bllok,
Tirane, Albania
168,000€ For Sale
Apartament
  • 785
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Rr. Sami Frasheri / Prane Juvenilja

📍 Rruga Sami Frasheri

📐 Sip. 100m²

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

🧭  Zone Premium

💶 168.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati relativisht te ri , me ashensor , i organizuar ne Dhome ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (nga te cilet njeri me dritare) dhe 1 Ballkon te bollshem.

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem jug-lindje qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Shkallet jane me ndricim natyral , investim i ri dhe punime cilesore , i shtruar me parket , mobilim i ri bashkohor.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.