Loading map...

APARTAMENT 2+1+2 | NE SHITJE | ASTIR / RR.MIKEL MARULI

Rruga Mikel Maruli, ASTIR,
Tirane, Albania
92,000€ For Sale
Apartament
  • 700
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 111 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK RR.MIKEL MARULI

📍 Rr. MIKEL MARULI / ASTIR

📐 Sip. 111 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  92000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne korridor te bollshem shperndares, Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi , 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet i mobiluar.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.