Loading map...

Apartament 2+1+2 | Me Qira | Yzberisht / Prane UNIK

Yzberisht,
Albania
240€ per month For Rent
Apartament
  • 289
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 90 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 | Me Qira | Yzberisht / Prane UNIK

📐  Sip. 90 m2

💶  240 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 7te te nje pallati relativisht te ri , i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkon .

🏢 Apartamenti eshte bosh .

Ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe orientim te favorshem i cili mundeson ndricim natyral.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422

📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2007
Air Conditioning: Yes