Loading map...

Apartament 2+1+2 | Me Qira | Pazari i Ri / Prane ATSH

ATSH, Pazari i Ri,
Tirane, 1001, Albania
800€ Per Month For Rent
Apartament
  • 302
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 | Me Qira | Pazari i Ri | prane ATSH

📍 Pazari i Ri | prane ATSH

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 115 m2

💶 800 euro/muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati relativisht te ri me ashensor, ne nje zone Premium te Tiranes.

Organizohet ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma Gjumi,2 Tualete dhe Ballkon te bollshem me pamje.

🏢 Apartamenti ofrohet ofrohet i mobiluar si ne foto.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Elevator: Yes
Built In: 2012
Air Conditioning: Yes
Stories: 5
Room Count: 2
Parking Spaces: no